mehrclass

Facebook

Twitter

کپی رایت 2017 آکادمی آموزشی مهر.
تمامی حقوق محفوظ است.

17:00 - 9:00

ساعات کاری : شنبه تا پنجشنبه

021-88540326

تماس برای مشاوره رایگان

اینستاگرام

تلگرام

جستجو
فهرست
 

هشدارهای گوگل یا Google Alerts چیست؟

آکادمی آموزشی مهر > مدیریت و بازاریابی  > هشدارهای گوگل یا Google Alerts چیست؟

هشدارهای گوگل یا Google Alerts چیست؟

google Alert چیست؟

هشدارهای گوگل (Google Alerts) یکی دیگر از ابزارهای بی نظیر و تقریبا ناشناخته از گوگل است. این ابزار برای استفاده فوق العاده ساده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که برای یک کلمه کلیدی دلخواه هشدار (Alerts) ایجاد کنید. از آن پس اگر مطالب جدیدی در ارتباط با آن هشدار در اینترنت افزوده شد گوگل در ایمیل به شما اطلاع خواهد داد.

 

هشدارهای گوگل یک راه نظارت بر نتایج جستجو

هشدارهای گوگل یک راه نظارت بر نتایج جستجو، برای پرس و جوی داده شده است. در تئوری، راه اندازی یک هشدار گوگل صرفه جویی در وقت است، چرا که در هر زمان که پرس و جوی مشخص شده شما در وب نمایش داده شود از طریق Google ایمیلی دریافت می کنید. 

چرا باید از هشدارهای گوگل استفاده کنید؟

چرا باید از هشدارهای گوگل استفاده کنید؟

 

راه های زیادی وجود دارد که می توانید از Google Alerts استفاده کنید تا آگاهی داشته باشید، آگاهی از کسب و کارتان را افزایش دهید و ترافیک را به سایت خود هدایت کنید. در اینجا چند کاری که می توانید با Google Alerts انجام دهید را آورده ایم:

زمانی که نام، نام کسب و کار یا URL وب سایت شما مورد استفاده قرار گیرد مطلع می شوید، بنابراین وقتی دیگران درباره شما صحبت می کنند باخبر خواهید شد.

اگر محتوای خاص دارید بر محتوای خاص سایت شما نظارت خواهد شد، می توانید هشدار را تنظیم کنید تا به شما اطلاع دهد که سایر سایت ها به آن پیوند دارند.
برای اخبار و روند فعلی صنعت خود به روز نگه دارید.

چرا باید از هشدارهای گوگل استفاده کنید؟

اگر یک وبلاگ نویس هستید، Google Alerts می تواند در شناختن مطالب پر بحث در وب به شما اطلاع دهد. اگر در حال تلاش برای ایجاد تخصص خود در یک زمینه هستید، به اشتراک گذاری این محتوا در رسانه های اجتماعی نشان می دهد که شما در در آن زمینه اطلاعات دارید.

جمع آوری اطلاعات در ارتباط با فعالیت های رقبا؛ با استفاده از هشدارهای گوگل قابل دستیابی است. شما می توانید هشدار را به نام رقبای خود را تنظیم کنید هر بار که اطلاعات مرتبط با آنها در وب پخش شود شما مطلع خواهید شد با این کار می توانید اطلاعات خود را در ارتباط با آنها ارتقاء دهید.

پیدا کردن شغل؛ جالب است بدانید با استفاده از هشدار گوگل می توانید شغل مورد نظر خود را بیابید. برای این کار می توانید یک هشدار برای اطلاع از مشاغل جدید مرتبط با یک شرکت خاص یا نوع شغلی که به دنبال آن هستید تنظیم کنید. از آنجایی که اکثر سایتهای کاری توسط گوگل نشانه گذاری شده و قابل دستیابی هستند، می توانید هشدار را برای “کار طراحی گرافیک آزاد” یا هر کار دیگری که می خواهید تنظیم کنید. وقتی که مشاغل در سایت های آزاد و شغلی ظاهر می شوند احتمالا یک هشدار یا بیشتر را دریافت خواهید کرد.

ایجاد فرصت های لینک سازی یا link building برای وب سایت

 

فرصت های لینک سازی یا link building را برای وب سایت خود ایجاد کنید. بسیاری از وبلاگ ها لینک هایی استفاده می کنند که به آخرین پست شما پیوند دارد. شما می توانید هشدار گوگل را برای اطلاع رسانی به سایت هایی که در منطقه موضوعی وب سایت شما هستند و از این لینک ها استفاده می کنند تنظیم کنید.

اطلاع از فروش و تخفیف ها : می توانید هشدارها را در مورد کد کوپن و تخفیف جدید، فروش یا تبلیغاتی تنظیم کرده و سایت هایی که در فروش تخفیف دارند را ردیابی کنید.

درباره فروش و تخفیف مطلع شوید.

 

البته روش دیگری هم از روی کنجکاوی شما می توان تعریف کرد، به این صورت که شما دوست دارید بدانید مردم در ارتباط با شما چه می گویند با تنظیم هشدار گوگل به نام خود هربار که چیزی در ارتباط با شما در سراسر وب نوشته شد گوگل به شما اطلاع خواهد داد.

 

نحوه تنظیم یک هشدار گوگل

 

حدود یک دقیقه یا کمتر برای راه اندازی یک هشدار Google زمان لازم است:

برای این کار به وب سایت هشدارهای گوگل بروید. عبارت جستجو را که قصد نظارت بر آن را دارید؛ وارد کنید. سپس نوع نتایجی که میخواهید به شما نشان داده شود را در قسمت Source انتخاب نمایید.

به عنوان مثال: (همه چیز، اخبار، وبلاگ ها، ویدئو ها، بحث ها و یا کتاب ها).

در گزینه How Often بازه زمانی ارسال به روز رسانی ها را مشخص کنید. ما گزینه As-it-happens را انتخاب نموده ایم. شما با توجه به نیاز خود می توانید آن را یک بار در روز یا حتی یکبار در هفته انتخاب کنید.
مقابل گزینه How Many ما بهترین نتیجه ها را انتخاب کرده ایم. البته گزینه دیگری نیز وجود دارد که همه نتیجه را به شما نشان خواهد داد.
در گزینه بعد آدرس ایمیلی که میخواهید هشدارها
به آن ارسال شود را انتخاب کنید. یا می توانید یک فیدبک را ایجاد کنید.

در انتها روی “ایجاد هشدار” کلیک کنید. سپس یک پیش نمایش از نتایج خود را در پایین و یا سمت راست فرم  در قسمت Alert Preview خواهید دید.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید